Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herni pc

Zdravim chtel bych kvalitni herni pocitac. Kdyz jsem se ptal za kolik se da takovy pocitac poridit aby rozjel i nejnovejsi hry na vysoke graficke urovni i s monitorem a periferiemi (klavesnice + mys), bylo me receno ze bude 30K stacit a dostal jsem tento navrh 8j21hn2jikjp59vcsp1t0f1gi... chtel bych vsak slyset vic nazoru nez pouze od jednoho cloveka.... moc se v teto oblasti nevyznam....

Za 30k komplet se vším všudy? To opravdu ne :-)
Když odečteš OS, monitor, klávesnici, myš a bednu, na ty samotné vnitřnosti ti zůstane cca 18k.
A to opravdu nebude stroj, který by ti dnes rozjel VŠECHNO a na ULTRA (při min. 60 FPS).
Pokud se tedy bavíš o hraní na jednom fullHD monitoru a chceš v rámci možností to nejlepší, musíš přitlačit.

Jako minimum bych to viděl takto:
http://www.czc.cz/178263,174125,168552,145290,1788 44,141073,110330,165980,178815,175661,163028,14473 3/kody
38 501,- (klávesnici a myš si doplň podle vkusu) - bral bych cokoliv od Logitechu = kvalita

BTW: kdysi jsem měl stejné přání jako ty (inspirovat se můžeš u mě, odkaz dole). Ale ta cena je trochu jinde.
Jistě, nemusíš si kupovat předražené komponenty, jako to mám u některých já. Ale na tom důležitém základu to nic nemění.

Pokud to s hraním myslíš opravdu vážně, tak 390 vidím jako nutnost. A při téhle ceně bych to už rozhodně postavil na soc. 1151 (Skylake).
Rozpočet nemáš špatný, ale kdyby to bylo čistě jen na bednu. Pokud k tomu opravdu potřebuješ i to všechno ostatní, nemyslím si, že pak už by se to nechalo nazvat nějakým "high endem". Pokud to tak chceš, budeš muset opravdu přidat.
Pokud chceš trochu srazit cenu, zaměň GPU za tuhle:
http://www.czc.cz/msi-r9-380-gaming-2g-2gb/174123/ produkt
.. popřípadě:
http://www.czc.cz/msi-r9-380-gaming-4g-4gb/174124/ produkt

Ale to je jen můj názor :-)