Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní komponenty do 18k prosím poraďte

Ahoj,
chtěl bych si pořídit nové komponenty do PC. Mám na to rozpočet 18 tisíc, s tím že starý zdroj bych rád používal dál corsair-hx650-d147668.htm, stejně tak jako hard a také case by se nejspíš dal ještě použít, i když nepatří k nejnovějším. Počítač bude určen jen ke hraní her, k ničemu jinému. Rád bych si zahrál nejnovější tituly a to třeba i za dva roky, pokud to bude možné. Jestli vás teda něco napadne, tak budu rád.

To fakt nevím. Neznám vnitřní prostory. To znamená aby se tam novej hardver (to platí pro grafiku a chladič procesoru) vubec vlezl. A to se nebavím o designu, + chlazení.

Osobně bych doporučil koupit komletní sestavu i s bednou, a mimochodem tyhle dvě sestavy jsou výkonem +- stejné. To dělá ta cena platformy Intel, že je dražší.

Paměti totální povl,

Ak ich niekedy budeš mať tak povieš že nie sú "povl" chladič býva ku RAM len na okrasu a neplní žiadnu funkciu.

zakladní deska šunt

Ha ha, daj si tam Z170A áno! budeš taktovať! už nemám na toto nervy, načo mu je lepší chipset na nič (pri tejto zostave).

Já nemám DDR 4 paměti, ale moje DDR 3 dost topí, proto mají chladič, a paměti na obou stranách ne jenom na jedné.
Z 170, jsem jasně napsal, že nebudu dělat kompromisy a stavět na 1151, když se nevlezu do rozpočtu. To platí obecně pro Intel v tomhle rozpočtu. Za chvíli ho budeš cpát do setavy za 15ti ne?!

Take se mi tva sestava vubec nelibi, kancelarska sestava s herni grafikou, to jaksi nedava smysl.

Kancelarsky zdroj, kancelarska deska a k tomu herni grafika, do toho bych nesel.

Nelibi se mi ani 92mm ventilator od chladice procesoru, ale mam pocit, ze do zvolene bedny 120mm se ventilator nevejde, takze oboji bych take zmenil.

B150 je vyrobcem danej jako kancelarskej cipset a tomu je take prizpusoben, na vykonne PC potrebuje H170, respektive ono to samozrejme bude fungovat i s tim B150, ale otazka je jak - pravdepodobne nestabilne, pady systemu ve hrach, pady her apod.

Keď je to podľa teba kancelárske tak by tá doska napríklad nepodporovala i7 6700k a keby to padalo môžeš to dať reklamovať.
Takže prosím vynechaj tie kecy.
http://www.gamersnexus.net/guides/2099-intel-chips et-comparison-z170-h170-h110 všetko je to o tom že máš napríklad viac USB alebo Sata atď.
H170 pretaktovanie tiež nepodporuje až Z170 takže je to úplne jedno či máš B150 alebo H.

watch kancelár áno i7 6700.

Protože mi každej radí to a pak zase to. Někdo říká že ten zdroj je k ničemu jinej zase že ho klidně můžu použít. Tak fakt nevím to samé s casem. Prostě se snažím najít nějakou variantu mezi 18 a 19 tisíci s tím že disk a mechaniku mám, zdroj případně taky a všechno odstatní potřebuju nový. ALe vy mi to posíláte sestavy i s diskem, mechanikou a atd... to nepotřebuju :D

dej na rady M-Pola a pripadne si od nej neco vyhledej. Jezekhifi ti poradil s AMD, jestli nechces AMD, tak jedine Intel, pockej zkusim se po necem podivat, ale nezarucuju, ze se vejdu do ceny, kancelarskou desku ti k herni grafice nedam, nejsem debil.