Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s aplikací - Mobil

Zdravím,
mám problém se spustěním aplikace(Hearthstone) na mobilu. Hru mám staženou, přetáhl jsem ji na pamětovou kartu, ale když hru chci spustit nabíhá tam "Unpacking crates" a někde za polovinou to vyhodí error, že je málo místa ve vnitřním uložišti.
Na kartě nic není, jen tato hra. Volné místo na kartě je 6.6GB(8gb karta)
Problém je v tom, že paměť telefonu je rozdělena nevím proč na Interní uložiště=1.42GB a Paměť telefonu=4.7GB a hra se rozbaluje právě v té 1.42gb, která na to nestačí.
Šel by tento problém nějak vyřešit třeba aby hra fungovala čistě třeba na kartě? Nebo jde nějakým způsobem zvýšit to Interní uložiště?

Děkuji předem a přeji příjemnou neděli.

Mas tri moznosti:
1. koupit si novy mobil s vetsim vnitrnim ulozistem.
2. nestahovat a neinstalovat prasacky vytvorene aplikace, ktere se pokousi rozbalit 1,4GB do interniho uloziste misto na sd-kartu.
3. poridit si na telefon root a na sd-karte vytvorit falesne interni uloziste, dela se to pres placenou aplikaci link2SD (free verze ti do falesneho uloziste prenda jen cast aplikace), jestli na to existuje i jina zdarma aplikace nevim.