Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalita zvuku z mobilu

Dobrý den
Mám sluchátka (razer hammerhead), která hrají úžasně, když je připojím například do počítače nebo do LG G4.
Avšak po zapojení do mobilu (Huawei Ascend G700) hrají strašně. Žádné basy a hrají potichu. Zkoušel jsem již mnoho hudebních přehrávačů, nejvíc se mi zamlouvá Rocket player, ale kvalita zvuku nestoupla. Dá se to nějak vyřešit?

Díky za odpověď!

Zkus jina sluchatka, nezda se mi, ze by jeste tyhle nove smartphony mely jinak mikrofon a zem. Dneska by uz vsichni meli pouzivat novy standard dle Applu, stary standard Nokie uz se par let nepouziva.

Nebo je moznost, ze ma ten Kulhawej spatnej konektor pro jack v mobilu a poradne to neni usazene. Zkus s tim konektorem sluchatka ve zdirce trochu zakverblovat, jestli se to nechytne. Kdyz tak reklamace.