Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spadne poc

Jsem na poce uplnej laik, pouze pouzivam. Ale ted se mi stava ze se mi znicehonic restartuje poc. Uplne necekane, nekdy treba dvakrat za hodinu ale nekdy zas treba dva dny nic. A ani to neni pri nejake velke zatezi poce, treba i pri beznem prohlizeni netu se mi to stalo. Cim by to mohlo byt? A nijak nakoplej ani pohnojenej windovs bych mit nemel, mam v poci jen par zakladnich programku, antivir a dve hry, takze nic moc.
A jeste druhej dotaz, mam desku s dvema sloty pro pamet, v jednom mam 512ramku a kdyz pridam do druheho 256 tak poc nenabehne, zustane po startu jen cerna obrazovka. Pameti jsou pritom jinnak shodne, ve starsim poci mi bezely normalne pospolu. Asi vadnej slot? Protoze i nefunguje jen ten jeden, i kdyz dam jen jedinou pamet do nej a druhej je volnej. Nebo nejake blbe nastaveni treba v BIOSU? Asi blby otazky ale jsem neznalej. Diky

Tak k tomu padání systému, co to napíše, když to spadne? Mě to dělalo taky (ale jen opravdu občas), psalo to že systém musel být ukončen kvůli závažné chybě a restartlo se to. Může být víc důvodů, proč to dělá (zdroj, sami wokna, nějakej jinej hardware...)

tak to na software asi nevypadá, spíš nějakej ted harware. Může to být známka toho, že se s tebou ten zdroj pomalu loučí, můžeš to vyzkoušet s jinym? Já bych ho vyměnil, protože pak tě schoří a můžeš mít celý PC v prde...