Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mizí mi pamět na disku v notebooku

Dobrý den, mám problém s paměťovým diskem. Včera jsem si stáhl 1GB soubor, ale na disku mám najednou o 4GB méně místa. A když sečtu všechny programy a soubory, tak na disku zabírají o více jak 100GB místa více než by měli. Poraďte prosím co s tím?

Body obnoveni, strankovaci soubor, nejake tempy, ....

Poraďte prosím co s tím?

Nic. Je to velmi pravdepodobne OK. Samozrejme muzes projet pocitac nejakym programem na skodnou - antivir, Superantispyware, MalwareBytes Antimalware, apod.