Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dvojádro

Hezký den přeji a předem děkuji všem co mi odpoví na můj dotaz.
Vlastním PC Athlona 2200+,ale již ho mám 3 rok a tak uvažuji o koupi nového PC.Rozhodl jsem se zase pro athlona,ale už pro dvoujádro AMD Athlon 64 X2 3800+ EE (socket AM2) BOX.
Můj dotaz:Budu moct na dvoujádru hrát stejné hry,které jsem hrál na mém PC?A co ostatní programy,půjdou nainstalovat,stejně jako na můj starej PC?Předem vám všem moc děkuji za odpovědi.

vsechno ti pujde podobne, ale necekej nejakej znatelne vetsi vykon. Ja mel barton2600 a koupil jsem X2 4800+ a skoro nepoznam rozdil a to jsem zvetsil 4x RAM. Je to poznat pouze pri par vecech a hodne zacinam litovat, ze jsem nekoupil Intel. Jedine co je neuveritelne je teplota cpu 23-30stupnu.