Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herni notenbook do 22K

Dobrý den,

Chtěl bych koupit novy notenbook a potrebuji aby byl trochu vykonejsi. Hraji vetsinou hry jako wow nebo swtor a chtel bych je tam rozjet na vysoke nebo max detaily min 30-40 fps. Nemel by presahnout cenu do 22K. Já se v tom bohuzel moc nevyznam, mohl by mi dat nekdo nejaky zajimavy tip?

Predem vsem diky :)

Za tu cenu urcite nebudes hrat hry na vysokej alebo najvyssej kvalite !
Na strednej a aj to zalezi aka hra ;-)
----------------------------
chod na neaku stranku napriklad alza.cz alebo czc.cz a najdi si tam neaky ale taky co ma NVidia 940M a vyssiu verziu ak chces hrat hry aspon na strednej kvalite !