Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BIOS - nelze nastavit boot z CD

Teď jsem zkoušel nabootovat CD, na které jsem si z jiného PC vypálil antivir Kaspersky.
Dal jsem toto CD do mechaniky, zapl počítač, přes klávesy SHIFT+F2 jsem se dostal do BIOSU, najel jsem si do sekce BOOT, dále na položku CD/DVD TSScorp CDDVDW TS-L633C-(S5) , potvrdil klávesou F10. Vyskočilo okno s nápisem Save configuration changes and exit now? a klávesou ENTER jsem tedy potvrdil O.K.
Nicméně se mi PC stále načítá z HDD místo z CD. Opakoval jsem to několikrát a pořád neúspěšně. Nevím proč se mi to v Biosu nechce uložit, když zadám tuto změnu. Prosím tedy o radu, děkuji
Změna předmětu, původně: BIOS (Prasak)

A ako si ho tam vypalil ?? = to si len tam nakopiroval ten program a si myslis ze to je vsetko ze to pojde spustit ? :-D
To CD musi byt napalene ako bootovatelne a aj ten program musi byt tak spraveny ,,, a nie ze len natiahnem na CD a napalim.
------
A PC sa ti preto nacita spat na HDD pretozr to CD neni bootovatelne !

Děkuji, přes F12 se CD spustilo.
Projížěl jsem si svuj notebook Rescue diskem od Kaspersky. Asi po téměř 7 hodinách úspěšně skončilo skenování. Přešel jsem tudiš na další krok : MY UPDATE CENTER-Start update , ale nic se nedělo a napsalo mi to: Malfunction 1minute ago, the update source cannot be found.
Prosím poraďte mi, kde je chyba nebo co bych měl učinit k nápravě, děkuji

SELECTING AN UPDATE SOURCE
You must have an Internet connection to update.
To choose an update source:
1. Open the main application window.
2. Click the Settings link in the top part of the window. In the left part of the window select the Update section.
3. Click the Settings button in the right part of the window.
4. Click the Add link on the Source tab in the displayed window. The Select update source window will open.
5. In the window that opens, select an FTP or HTTP site, or enter its IP address, symbolic name or URL.

Tohle píšou v manuálu.

Už jsem se pokoušel problém řešit v jedné diskusi a na základě toho jsem se dostal až ke Kasperskymu. Když to zkrátím, tak mi několikrát za den vyskočí po kliknutí na jakoukoli internetovou stránku, tento odkaz: donate.php
Více v této diskusi.

http://pc.poradna.net/q/view/1505639-http-www-purc hasereviews-net-donate-php?from=2015-10-31-07.45&p age=r1505662#r1505662

Jinak skenování v pohodě skončilo, ale když jsem právě následně klikl na Start update, aby mi vyskočilo, co to našlo, tak se to ani nerozjelo...

S Kasperskym mi zřejmě nějak vázne propojení nebo potřebuje update. Zkoušel jsem několik pokusů změnit v nastavení. Jako např. zrušit Kaspersky Labs update servers nebo zadat IP adresu, ale žádná změna... V příloze je pár kroků z postupu v nastavení, ale netuším, kde, co nebo jak změnit, aby se Start update normálně spustil a ukázal mi, co našel.