Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokažený displej u notebooku

Dobrý den, potřeboval bych poradit co dělat v tomto případě..
Sestra mi šlápla na noťas, který jsem měl na zemi (Ano, vím moje chyba neukamenujte mě za to prosím:-) ) a teď mám přes displej takový bílý pruh. Všechno funguje naprosto v pořádku, ale ten bílý pruh přes displej je opravdu otravný.
Zkusil jsem to nějak vyfotit jenom tak pro představu.
Bohužel nejméně 10 tisíc na nový notebook nemám, dalo by se to opravit nějakým levnějším způsobem? I když předpokládám, že servisu se už asi nevyhnu.
bav7Yjq.jpg

Stalo se mě to stejné (akorát sem to byl já co šlapal) a oprava 1500Kč. Jinak také doporučuji pokud to zvládneš si to vyměnit sám. Je to pár šroubku+ jeden konektor. Ted nevím ještě napájení...nevím. Už je to delší čas co jsem to dělal.
Jo a je potřeba izolepa, na přelepení toho konektoru.