Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tip pre screenshoterov web stranok (Firefox)

Ak vo firefoxe spravite:
Shift + F2 a napisete do konzoly screenshot menosuboru.png --fullpage, tak vam to zosnima celu web stranku aj aktualne neviditelne casti.

Davam to sem preto, lebo pouzivam 2 dobre programy na to urcene, ale pri scroolovani sa zvyknu 'zadrhnut' a shot nie je dobre poskladany.
S tymto by to malo byt ok.
Skuste to vo chvili ked budete mat vytazeny pc.

Gl

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Já používám doplněk Awesome Screenshot a bez problémů. https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/…
Hanyse.k 08.11.2015 20:40
Hanyse.k
Ja sa snazim nepouzivat addony (okrem uBlock - odporucam !) lebo mam stary pc a malo ramky. Ked mava…
IT_lamiak 08.11.2015 20:45
IT_lamiak
Ten doplněk žádnou RAM "nežere", není aktivní až do doby než na něj klikneš. Časem si asi stejně poř… nový
Hanyse.k 08.11.2015 20:55
Hanyse.k
dík za tip, to se mi líbí :beer: kdo to nechce uložit do defaultního adresáře "download", musí použí… poslední
lední brtník 09.11.2015 18:46
lední brtník

Ten doplněk žádnou RAM "nežere", není aktivní až do doby než na něj klikneš. Časem si asi stejně pořídíš výkonnější PC, už i dnešní web je více náročnější než byl kdysi. Zkusil jsem otevřít 20 záložek, Firefox si z mých 4 GB RAM ukousl skoro 1 GB.

dík za tip, to se mi líbí :beer:
kdo to nechce uložit do defaultního adresáře "download", musí použít cestu s dvěma lomítky, např:

screenshot d:\\file01.png --fullpage

aspoň můj nějaký starší ff: s jedním lomítkem sice ohlásí vytvoření souboru, ale ten skončí kdesi v temp.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru