Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký mobil je lepší?

Mám si koupit Doogee X5 nebo iphone 5? Ten doogee by byl ale zbrusu novy se zarukou a iphone by byl 3 roky stary. Vykonove jsou na tom skoro stejne. Ale doogee je větší a iphone má nepatrne odrene rohy

na druhou stranu, kdyz jsem se pred casem ptal lidi na androidforu, proc opevuji tyhle cinske nonamy, kdyz to vydrzi rok a je clovek rad, tak se na me oborili, ze vic jak rok stejne nikdo telefon nema a vymeni ho zase za jinej, no a ten iPhone, pokud je v poradku klidne jeste rok vydrzet muze. Ne ze bych mu radil koupi iPhona, jestli to chce na telefonovani, tak dobre poslouzi i Nokia za litr.

iphone ,ikdyž je starší tak iphony vydrží hodně ,sama mám iPhone 6 už asi rok a neměnila bych ,všichni mi říkají ať už jdu do 6s ,ikdyž na něj mám tak nevdím důvod si kupovat novej,mobil mám v obalu ,vypada jak kdybych ho koupila ted a funguje super,nic se nezpomaluje.Šla bych do 5