Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 21 palců ntb

Dobrý den,

hledám možnost koupit velký NTB. Vzhledem k tomu, že by měl být používaný v kanceláři a převážený autem na váze nezáleží, ale záleží na rozměru obrazovky klávesnice, alespoň 3 TB hdd (může jich tam být více). Minimální rozměr 21 palců. Existuje ? Hledám neúspěšně.

děkuji

Koukam na web a nejake 20" snad dela HP a Acer, ale mozna to k nam nedovazi, pripadne jim muzes zavolat na podporu, co a jak, stejne to asi bude dost drahy. 21" asi ne, to se dela tak, ze si do kanclu koupis normalni monitor a notebook v kanclu pripojujes k monitoru, obvykle je i externi klavesnice a mys. Pak mas malou obrazovku notebooku na cesty a v kanclu monitor.