Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamrzlý Počítač

Dobrý den, moc prosím o radu ohledně mého PC.
Můj počítač pracoval správně, ale při posledních spuštěních zamrzá.
Zapnul jsem ho a asi po dvou hodinách zamrznul, že s ním nešlo absolutně nic dělat.
Restartoval sem ho pomocí tlačítka na bedně, ale windows nenaběhl, sekl se stejným způsobem už při spouštění, disk nebootoval
Při následném restartu se objevilo okno, které hlásilo že počítač nefunguje správně
byli zde dvě možnosti - vypnout počítač nebo upřesnit nastavení
klikl jsem na upřesnit nastaveni a tam spustil nějaké opravy, které nepomohly a odkazovali mě k obnově na tovární nastavení
proklikal sem se zde i k obnově továrního nastavení, které se bohužel taky seklo, čekal jsem asi 4 hodiny
po přeinstalaci systému na čistý(naformátovaný disk) počítač zamrzl znovu (asi po hodině)
moc prosím o radu co s tím
sestava-
CRUCIAL BX100 - 120GB ( systémový )
MSI R9 280 GAMING 3G
Kingston HyperX PnP 8GB (2x4GB) 1600 DDR3
Intel Core i5-4590
Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB
ASUS H97-PRO - Intel H97
Seasonic S12II-520 520W

Informace které by pomohli s identifikací problému určitě dodám, jestli nějaké schází

předem děkuji za odpovědi

Teploty meraj pri zatazi vo Windows, napr. v programe speedfan. Teplotu chipsetu meraj tak ze si sahnes na chladic chipsetu, a aj ho skontroluj ci sedi spravne.

Kondenzator je to co si dal na obrazku a hlavne ta zaujimaju tie okolo CPU a chipsetu, ci nie su nejak nafuknute apod.

Napajanie ATX12V do dosky a do grafiky mas dufam zapojene kompletne a ne cez nejake redukcie.

Instalovat Win na nejaky iny HDD si uz skusal?

Nemas to instalovat, HDD aj SSD uplne odpoj od dosky. Ubuntu mas len spustit z USB sdticku alebo z CD, a skusit v nom pracovat (napr. citaj si v tom internet, skus pripadne aj nejake linux hry si stiahnut v nom a podobne srandicky)

P.S. tvoj problem bud je nieco s tym SSD/HDD, v tom pripade ten ubuntu (odpoj HDD aj SSD) pojde bezproblemov, alebo je to problem na zakl.doske alebo s napajanim apod, v tom pripade zamrzne aj ten ubuntu ked ho budes len spustat z USB/CD, bez harddiskov.