Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou mám vybrat grafiku a zdroj

Nazdar, dneska jsem si šel vyzvednout moji novou grafiku a zdroj, ale jak jsem si tošel vyzvednouz, tak mi ten zdroj přinesli zabalený v jakýmsi obalu ze kterého čouhaly dráty ze zdroje, asi si dovedete představit moji reakci :-)a grafiku jsem tam nechal taky, protože se chcu zeptat na jiný zdroj...
Moje obědnaná grafika :http://www.czc.cz/sapphire-dual-x-r9-380-2g-d5-2gb /174057/produkt
Ten zdroj :http://www.czc.cz/seasonic-s12ii-520-520w/74749/pr odukt
Jestli by prosím někdo věděl jakej jinej zdroj mám koupit, tak ať mi dá vědět (nejlépe do 2 tisíc)
A kdyby náhodou někdo věděl o lepší grafice, která by sedla do mého pc líp, a procesor by jí stíhal, tak ať mi dá pls taky vědět.
Moje pc :

Procesor : AMD A10-6700 APU - čtyř jádro

Zákl.deska : Manufactore : LENOVO
Model : 10117
Chipset : AMD K15 IMC
Socket : Socket FM2
Southbridge : AMD A78 FCH
LPCIO : Nuvoton NCT6779

windows : 8.1

Byvaji to zdroje urcene pro montaz do PC ve smyslu ze to posklada "vyrobce" pocitace (montovna) a koncovemu zakaznikovi se uz prodava cele PC hotove. Pak nema smysl to balit do krabicky, obvykle ty zdroje byvaji nejak poznatelne oznacene (napr. OEM) nebo to prodejce uvadi, ze to je zdroj prodavany levneji urceny do montovny.

No mas pravdu uz to nepisou, ale meli by. Prave u tohoto to oznaceni, ze je pouze bulk baleni, teda v pytliku driv bylo. Nakonec muzes ho do 14 dni vratit, kdyz se ti nelibi, ze neprisel v krabicce. Tazatele se to ale netyka, ten jeho se prodava zabaleny v krabicce.