Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova smazaných dat

Dobrý den, nevím jakým záhadným způsobem, ale podařilo se mi zapnout formátování celého hdd za chodu no a cca v 0,5% jsem ho vypl - no a po restartu nenajel systém - no nevadí, disk jsem měl rozdělej na 3 části kde 1 byla záloha - jenže po dalším zjištění jsem přišel na to, že se odstranily ty 3 části kde jsem měl zálohy a celkem důležité věci - šlo by to ještě nějak obnovit, nebo je už pozdě ? nainstaloval jsem windows 10 a žádné programy na obnovení dat nic nenajdou.

tak já myslel, že se naformátoval jenom část C, ale né celý disk. a ten testdisk našel všechny soubory, části disků jen jevím, jak je všechny obnovit - při obnovení celé části disku to napíše, že je někde chyby a nejde obnovit.

Keby si formatoval len C, tak by nezmizli ostatne oddiely. Nove C si vytvoril jak? Ne nahodou cez cely disk? Testdisk vie aj obnovit oddiel (lepsie), ale ne ked si tam cez to nadrbal systemovy (//edit pripadne ak si tam nadrbal GPT oddiel a doteraz tam bolo MBR). Z disku kde zachranujes data si nemal bootovat Windows, ani na to vytvarat oddiely ani nic instalovat. Ked nechces prist o data.
P.S. testdisk vie aj vykopirovat subory na ine miesto/disk, zadaj si to do google, vysvetloval som to raz uz aj tu na poradni.