Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tmavost videa

Zdravím,
potřebuju pomoct s jednou věcí. Nedávno jsem přeinstaloval Windows - nyní mám Windows XP SP1.
Mám ale velké problémy s přehráváním videa. V BS Playeru a v Nero Showtime mě video jede hrozně tmavě, mám stáhnuté kodeky jako je Codec Pack - All in 1 , K-Lite Codec Pack i ffdshow. Když se snažím světlost zvýšit u konkrétních programů v nastavení, nijak se to nemění.. (U Windows Media Playeru mi obraz nejede vůbec) Kdysi jsem s touhle tmavostí měl v minulosti problémy ale potom byl obraz normálně světlý. Mimochodem ta tmavost je stejná jak u avi tak i u DVD. Nevím jestli mám špatný Service Pack nebo špatné kodeky, proto se obracím sem.

Předem díky za ochotu pomoct mi s problémem

A bylo to natavene jinak nez na 100%? ...a nebo jsi to snad menil na jinou hodnotu? Protoze pokud jsi to nastavil jinak, nez na 100%, tak tim jen trochu zastiras ten skutecny problem.

//EDIT: jeste dodam, ze nastaveni pro pracovni plochu (ktere jsem taky zminoval) vypada ve vychozim stavu takto:
[vid2.jpg]