Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaké si koupit W Visty

Dobrý den. Chci si koupit Windows Vista, ale nevím, které jsou pro mně ty nejlepší (PC AMD Athlon 2500+ Barton, 512 MB RAM, N-Vidia GeForce FX 4000 128 MB). Půjdou mi třeba Visty na 64 bit. procesor i na můj 32 bit. ? Děkuji za odpovědi.

Na Visty máš kapku slabej stroj, chtělo by to aspoň giga ramky, lépe dvě. Takhle ti tam nepojedou, ale spíš se poplazí. A rozhodně ne 64bit na 32bit procesor.

Vista Busines...když se nebude líbit můžeš downgradovat na XP Prof aktivovat budeš muset přes telefon, instalační číslo vezmeš s visty...