Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vložit soubor v mobilu

Zdravím, ráda bych se zeptala, zda někdo nevíte, co stím? Když chci v mobilu poslat mail a přiložit soubor, jakýkoliv fotky, videa, tak když kliknu na přiložit soubor, nereaguje to. Takto stejně mi nereaguje, když třeba chci na bazoši vložit inzerát, tak opět když kliknu na vložit foto, nereaguje, mám Samsung S4. Několikrát jsem v mobilu heledala v nastavení, ale netuším ani co hledat. Moc děkuji za pomoc.

v S4 by mel mit predinstalovane Chrome, takze neni moc duvod tam strkat cokoli jineho, leda snad kvuli pokusu, jestli to jinde bude fungovat a to uz bych tam radsi hodil Dolphina.
Jestli je to v Chrome, tak bud prohlednout doplnky, jestli si tam nenainstaloval nejakej co mu to blokuje nebo vycistit u Chrome data a docasne soubory. Prijde o veskera nastaveni v Chrome a ulozene udaje, historie, ....