Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční telefon

Zdravím, dnes se mě rozhodl potrápit můj mobil - honor 4c . Normálně fungoval, podívám se na něj cca za 30 min. a nereagoval jako by byl vypnutý. Hard restart jsem zatím nezkoušela, nechce se mi zrovna přijít o vše v mobilu. Díky za rady. :o)

Pak ale co jineho nez hard reset ti zbyva?

---

P.S. Kde jsou vsichni ti fanousci Huaweie, kteri mi tady furt spilaji, kdyz tvrdim, ze to jsou smeckovske smartphony leda tak pro zlost? Proc tazatelce nepomuzete, kdyz je Horor podle vas tak uzasny?

Takže na základě jednoho dotazu vadného telefonu je celá značka špatná? Ty jsi ale hlupák. :) Možná by ses měl někdy podívat bez brýlí kolem sebe - není nejlepší to, co zrovna používáš ty. A Samsung to zrovna potvrzuje (i když musím říci, že S6 je první vlajková loď, která se celkem povedla).

Tazatelce - zkusit vybít, nabít, držet napájecí tlačítko. Zkrátka přimět telefon k nějaké interakci. Pokud bude stále mrtvo, bude to nějaká hardwarová závada a servis/reklamace.