Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta - nelze spustit hry - Reklamace?

Půl roku starý notebooku a grafická karta z ničeho nic začala blbnout.... do této doby šlapala v pohodě, až nyní, když spustím jakoukoliv hru, tak se mi po pár vteřinách hrá sekne a musím celý notebook natvrdo resetovat. Nevíte, co by s tím mohlo být? Má cenu to reklamovat/uznají mi to? Ovladače na grafickou kartu jsem stáhl ze stránek výrobce a několikrát jsem je reinstaloval, ale problém stále přetrvává....

Poradí někdo zkušenější?

Začalo mi to blbnout, když jsem před pár dny nainstaloval přes Geforce experience nové ovladače, co mi to hlásilo. Při instalaci mi to napsalo nějaký error, tak jsem tomu nedával váhu a pak se mi to u nějaké hry seklo a naspalo "grafická karta nelze vysunout" .. a dneska přišli nový ovladače, tak jsem to přeinstaloval (dal jsem i čistou instalaci), ale pořád to dělá. Že by byla grafická karta přehřátá při zaseknutí se mi nezdá..

Spywarem jsem to projížděl minulý týden.

Ale vtipný je i to, že jsem měl docela dlouho problém s tím, že mi problikával monitor, což jsem připisoval špatnému kusu a chtěl to reklamovat.. a po instalaci nových ovladačů, se to neděje, ale zase se děje to, že mi nejde nic spustit. :(

Bohužel ano.. udělal vše, podle zadání a problém stále přetrvává. Spustím jakoukoli náročnější aplikaci a po pár vteřinách se notebook sekne...

Není možnost, že by se grafická karta nějak "uvolnila" lajcky řečeno při běžné manipulaci? Včera se mi totiž notebook stejně zaseknul, když jsem ho přenášel ze stolu k posteli.. stačilo ho jen zvednout a bum, zamrzl.

Muzes to dat na reklamaci, ale muze se ti to taky za 30 dnu vratit zpatky jako neopravnena. Jako prvni bys kazdopadne mel odzalohovat vsechna uzivatelska data nekam pryc, pri reklamaci o ne prijdes. Potom muzes zkusit obnovit tovarni nastaveni a jestli ti to bude delat opet, tak uz mas vetsi sanci s reklamaci uspet a ma smysl to tam davat.