Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s monitorem

Zdravím,
včera jsem zaznamenal problém s moitorem. Když zapnu PC tak už z bootu přes obraz skáčou takové čáry, vypadá to jako by něco obraz rušilo.
Přikládám video problému. Na desce v monitoru byl nafouknutý kondík tak jsem jej vyměnil ale problém stále přetrvává.
Najde se dobrá duše a poradí v čem by mohl být problém?
Monitor jsem zkoušel na dvou PC takže je problém na 100% v monitoru.
Děkuji za pomoc. :-)

youtu.be

No tak chtělo by to vyzkoušet PC s jiným monitorem, nebo monitor s jiným PC.
Pokud si jsi jistý, že je chyba v monitoru, tak zkontroluj napájení desky s logikou, případně stabilizátory na desce s logikou.
Tím myslím tu druhou destičku, do které se zapojuje VGA či DVI.

Pc jsem zkoušel s jiným monitorem a funguje. Monitor jsem zkoušel na druhým pc a dělalo to samé. Na druhé destičce to vypadalo v pořádku ale ještě se na ní podívám. Dneska jsem si byl půjčit nové kabely jestli náhodou není problém tam tak uvidím. Co bych vše měl popřipadě na té druhé desce zkontrolovat?