Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Linux a W&W Manager

Zdarec, má někdo zkušenosti s Linuxem a Web&Walk Managerem? Kámoš má jedno PC, co je rádo že ještě roztočí procák, a tak ho používá na internet. Jenomže to PC je tak zdechlý že nezvládá po instalaci WaW Manageru žádný antivir, tak bych potřeboval jestli by šlo WaW M..... nainstalovat na Linux.

som nejako zmateny z toho co pises...teda mozno si zmateny ty. na slabe pc beziacich na win platformach je vyborny nod32. na linux anticir netreba...staci ak nebudes spustat veci pod rootom.
inak neviem co waw manazer robi ale si si isty ze ho na tom pc treba?

Nevím co je Web and Walk manager ale mám tušení že to bude nějaký nesmysl. Nevím jaký používá operační systém, ale na Windows taky pomůže nespouštět věci pod rootem (administrátorem). Vlastně je to úplně ten samý koncept, ale vysvětlujte to pořád dokolečka obzvlášť zatvrzelým linuxákům...