Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stačí diogee X5 nebo x5 pro?

Doogee x5 má 1GB RAM, 8GB ROM, 5MP fotoaparat a je ctyřjádrový. X5 pro ma 2GB RAM, 16GB ROM, 8GB fotoaparat a má LTE. Chtěl bych na mobilu hrat hry typu GTA San Andreas, Asphalt 8,... Data si neplatim, takže by mi bylo LTE k ničemu. Cena je 1890 a 2699. A chci, aby telefon nějaký rok vydržel. Stačil by mi ten levnější? Ten X5 PRO je skoro o 1/3 dražší.

Ted používám 3,5 roku starej huawei s 256 mb ram a 512 mb rom. Rozjede tam angry birds birds, pou,... Takže to bude velký skok. Na youtube jsem viděl video, jak tam v pohodě rozjede to gta i modern combat. Vím, že vy jste I.T. nadšenci a máte telefon za 10 000. Hlavně chci, aby se nesekal a rozjel pár her. Rozhodně nehodlám mít v mobilu 100+ aplikací. Tedy znovu: stačí mi Doogee x5?

Hlavně chci, aby se nesekal

:-D este viac podobnych vtipov, prosim. Hlave pozadovat daco take od lacaku za 2000czk :D

Rozhodně nehodlám mít v mobilu 100+ aplikací

casom ich budes mat aj viac, taketo kecy pozname :-)

Na youtube jsem viděl video, jak tam v pohodě rozjede to gta i modern combat.

tak co sa pytas nas a nie toho youtubera?