Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Legalizace Win XP.

Zdravím vespolek.
Známý si koupil starší pc- detail.asp
Tento pc je opatřen legalizační nálepkou.
Koupil si nový HDD a nainstaloval nelegál XP. Je možně na základě nálepky tento soft legalizovat?
Originální CD s XP k PC nedostal.

Jo to znám, nedělaj to jen bazary. Kámoš si koupil new PC od ACERu, dostal fakturu, štítek, i ten pěkný průvodce XPček, ale samotná Windows nikde. Instalnutý byly ale nosič s OS si nechali, jak to dopadlo? PC vrátil a poslal na obchod a do ACERu inspekci vnitra. Ať to tvůj kamarád zkusí taky.:-D:>::beer: