Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zaseknutý tablet Samsung galaxy note GT-N5110

Dobrý den,

mohl by mi, prosím, někdo poradit, co mám dělat s tabletem Samsung galaxy note GT-N5110, který mi hlásí zprávu:

#Manual Mode#
--Appling Multi-CSC...
Applied the CSC-code : XEZ
Successfully applied multi-CSC.

Tablet nijak nereaguje, je na něm jen tato zpráva + androidový panáček s vykřičníkem.

Opravdu nevím, co s tím, tablet jsem dala vypnutý do tašky a když jsem ho vyndala, tak už tam byla jen tato zpráva.

Budu vděčná za každou radu.

Předem velice děkuji!

Napadá mě jen možnost obnovy továrního nastavení. Je třeba pro jistotu vytáhnout microSD, pokud je, abyste nepřišla o data. Žel co je v interní, to půjde do kopru, když se tedy rozhodnete pro tento krok. Pochopitelně, jestli je jiná možnost jak to opravit, než-li přijít o vše za cenu, že to je padesát na padesát, tak volit to, ale nic jiného mě nenapadá.

Pro vstup do recovery: vypnout tablet a následně zapnout s tím, že budete držet tlačítko napájení (spouštěcí) + klávesu home + volume up. Po nabootování do recovery se překlikat tlačítky zvuku na možnost "wipe data/factory reset" a buďto tlačítkem home či napájení potvrdit.

P.S. V recovery jak lze pochopit dotyková plocha nefunguje.