Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komponenty ze zahraničí

Zdravím,
ráda bych se zeptala, zda nebude nějáký problém s propojováním drátů apod. pokud si objednám pc komponenty (grafická karta, interní disk, paměť, základní deska, zdroj) z anglického Amazonu.
Předem děkuji

Dost pravdepodobne original, firma ma na strankach, jak rozpoznat padelky, prubezne aktualizovane avsechny znaky sedi. Co se presnosti tyce, tak se zda lepsi, nez u beznych meraku z ceskych kamenych prodejen, takze jsem ji nijak zvlast neresil, pro potreby sledovani signalu v robotcich mi zatim skvele slouzi. Jen si k nemu poridim nejake dalsi sondy, kdyz chci neco merit trvale a zkoumat prubehy. Casova tolerance se od PWM HW odvozeneho z levneho 16MHz krystalu lisi tak nepatrne, ze tezko rict, ktery z nich je rozladeny. Za bezkonkurencni cenu velice uzitecny kus vybavy.

(Jasne, urcite by se daly najit presnejsi. 10x, 100x, 1.000x a vickrat drazsi. A na moje potreby tenhle staci s prehledem, tudiz cokoli vic by byly vyhozene penize.)

Clovek, co se pta na komponenty z Amazonu, aniz byu si byl jisty jejich parametry, asi 10GHz LeCroye resit nebude. Ten bude badat na dolnim cenovem konci spektra. A tam jsem byl se vsim spokojeny, vsechno prislo, i kdyz to trvalo a vsechno fungovalo presne jak melo a jak se od toho ocekavalo. Nektere veci jeste podstatne lip, jako treba prave ten osciloskop :)

Nesmysl, sice nemam s nakupovanim v Cine zadny problem, ale PC se nevyplati, je treba jeste pripocist minimalne DPH, pokud se na dane zbozi neplati jeste clo a razem zjistis, ze pocitacove komponenty zase tak levne nevyjdou. Navic sance na reklamaci pocitacovych komponent je pomerne velka a razem se to pekne prodrazi, protoze vetsinou cestu do Ciny u reklamovaneho zbozi hradis ty.
Takze nakupuju v Cine hadry, nakupuju tam treba i veci na kolo, ale proste vsechno to je zbozi kde pravdepodobnost reklamace je minimalni. Kupoval jsem i mobilni telefon a dost jsem se bal, protoze kdybych platil DPH a jeste reklamoval, tak by se me to nevyplatilo, nicmene mel jsem stesti "mp3 player" dosel OK.