Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade ram.

Čaute chlapy,holky =D sehnal jsem si počítač na běžné používání a mám takový problém, Momentalně má 2gb Ram DDR2 800mhz a doma jsem vyhrabal ještě 1gb ale když ji chci napojit, tak bios hlásí že má 3gb ram ale jakmile chci načíst operační system tak monitor hlásí no signal. když ji odpojím normalně načte. Čím to je ? Pokud možno bez reinstalace systému. Díky za rady =)
odpovědi typu kup lepší, okej, neni problem, ale proč ji nevyužít když už ji mam :D kupovaní až v poslední řadě

Sestava:
Intel core 2quad q9650 2.5ghz
2GB ram DDR2 800mhz ( :/ )
nvidia geforce gtx 660 2gb GDDR5 192bit
widnows 7 home premium x64

Ta RAM alebo slot bude najskor vadna/vadny. Alebo maju tak rozdielne organizacie ze je z toho BIOS v prdeli. V BIOSe skus najst memory interleaving (dualchannel) a dat na disabled, pripadne skus aj trochu podvihnut napatie (o 0.1V t.j. u DDR2 asi na 1,9V apod), alebo aj nastav napevno frekvenciu RAM, na tu nizsiu (otazka je jaku zvlada ta 1GB, pripadne skus nastavit aj 667 (333)).