Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem usb myš

Dobrý den,
mám závažný problém s myší Connect IT CI-456, Win 7 home premium mi ji neustále odinstalovává a opět se snaží instalovat, vzniká z toho bordel ve správci zařízení, kde se mi ukazují neznámá zařízení.
Nic k NB nepřipojuju, kromě modemu který pracuje v pořádku.
Kurzor co 5 minut přestává reagovat na pohyb myši. Ovladače jsou standardní Win, žádné specialní neexistují.
Vyzkoušel jsem 3 další - HP k notebooku(cestovní), starou Microsoft opticwheel, i starou kuličkovou přes ps/2-usb adapter. Vše pokračovalo stejným problémem.

Prosím o pomoc, přikládám screen ze správce

Ovladače jsou standardní Win, žádné specialní neexistují.

chipset driver se někdo obtěžoval nainstalovat?

kdybys nezkoušel i ps/2, podezříval bych vadný usb.
aha, notebuk. takže kuličková myš je ps/2, ale přes redukci jsi ji vrazil do usb portu - ten tak stále zůstává sprostým podezřelým. všechny usb porty se chovají stejně?
flashku to taky furt odpojuje? nepoužíváš nějaký těžký model, který vahou zdeformoval kontakty? to bys pak svůj acer mohl rovnou vyhodit.

mam jen USB 2.0, žádný ps/2 proto ta redukce, 3 porty, zkusil jsem vše, nic. Nemam Acer ale Lenovo G560, doposud jsem s ním byl spokojeny. Flashku Win nevyhazuje( používám Adata). Navíc nevím čím bych mohl zdeformovat kontakty, NB mám pořád na stole. žádný tiskárny, fotáky nic, jen modem, myš, občas flashka.

prvne treba zkusit, jestli je to hw nebo sw problem. To jest spustit live CD linuxu a chvili si s tim hrat, jestli se nejaky problem objevi take nebo to bude OK. Jestli to bude OK, tak od vycisteni systemu od viru a spywaru, pres obnovu systemovych souboru az po cisty reinstal OS.