Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace W XP?

Když jsem dnes vypínal počítač s tímhle operačním systémem, tak se mi do něj nahrálo 15 aktualizací. Přitom soudruzi z Malé Měkké tenhle operační systém už před delší dobou měli přestat podporovat. Tak jak je to s těmi aktualizacemi, co se tam vlastně aktualizuje?

Jsem z toho
[img.obrazky.cz]

aktualizujú sa systémové knihovne na odporúčaný prechod na win 8.1,na microsoft downlad centri je upozornenie,že podpora pre wxp/IE8/office2xxx skončila,stiahnite si asistentov na prechod na bla bla bla..u Teba nastal automatický upgrade bez manuálneho sťahovania.....