Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno BMI - bat

Dobrý den
Potřeboval bych poradit.
Snažím se nějak vypočítat BMI přes příkazový řádek... ve formě dávkového souboru.
Problém je, že to nepodporuje desetinná místa, ale nějak se to prej dá udělat. Nemá někdo nějaký nápad?
Díky za rady

Nemyslím tím, že úplně nepodporuje.
Ale když počítám to BMI tak vzorec pro výpočet je takto
kg / výška na 2
tím pádem když si zadám kg třeba 80 a výšku 1,83 tak se musí u výšky spočítat 1,83*1,83 (protože je tam na 2) a jakmile se to spočte tak podle vzorce pokračuji dělením a pak už to dobře nespočítá...