Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook se po výměně ram nespustí

Dobrý den,prosím o radu s mým Lenovo G50-70,nedávno se mi na něm rozbil HDD,tudíž jsem pořídil nový,nainstaloval windowsy všechny potřebné programy,večer jsem notebook normálně vypl.Ráno jsem jej chtěl zapnout ale ani se nerozeběhl,napadlo mě že to bude ramkou a jelikož jsem ji stejně chtěl posílit,koupil jsem dvě nové,které jsem následně do notebooku dal,ale efekt stále stejný,rozsvítí se kontrolky ale notebook se ani nerozjede.Mám podezření na něco vážnějšího.
Notebook má desku Intel 3558U 1,7g,původní ram byla Ramaxel 4gb rmt3170EF68F9W 1600 a nové ram jsou Adata AML1L16BC4R1:B1GS 4GB 1RZ6 P3CL-12800S-11 DDR3 1600.
Za každou radu či připomínku děkuji.

A-DATA AML1 prílišnou kompatibilitou s notebookmi neoplývajú,problém môže byť aj s týmto,do notebookov obvykle ako náhrady za originály sú vhodné Kingston/Kingmax,Micron,Viking,Nanya,Hyundai/Hynix pamäte,alebo moduly,ktoré doporučuje sám výrobca notebooku,pokial takúto databázu na svojich stránkach vedie.......

No a robi neico blika nejaka LED alebo co?
Ked si do toho vrtal napr. ten hdd co si tam dal novy tak ho zas vyber, RAM skusaj po jednej v roznych slotoch, a baterku vyber a skusaj to len na nabijacku. Zapne sa?
S povodnou RAM sa zapne? (ram sa nekazi, ked sla predtym, tak musi ist aj nadalej)

Takže popřadě:Led diody svítí když ho zapnu,HDD jsem zkoušel vyndat a pustit bez něho,stejný efekt,Ram jsme zkoušel různě měnit a prohazovat a taktéž nic,s baterkou či bez,také se nezapne,a s původní ram to právě nešlo poprvé.Mohl by to být i např. zdroj?

Pisal si v dotaze "rozsvítí se kontrolky", tak neviem ktore sa rozsviti. Ked sa ani nepohne vetrak tak to asi bude skor nieco s napajanim, ale keby bol zdroj naprd tak by sa nerozsvietilo vobec nic, takze najskor nejaky menic na zakl.doske je vadny, ale moze to byt milion veci (vacsina je ale na zakl.doske :).

Hlavne skontroluj ci tam neni kdesi nejaky skrat od nejakeho chladica niekam alebo neviem co si s tym uz doteraz robil. Daj to asi na reklamaciu.

Na reklamaci to právě už dát nemůžu,už jednou to tam bylo když odešel ten HDD a tam psali jako závadu HDD a něco s deskou ale deska normálně po výměně HDD fungovala.Ano kontrolky svítí no,ale jak jsem psal nic se nerozeběhne...no nic nejspíše to dám do opravny.Ale díky za rady

Ahoj, tebou popisovaný problém nejspíše RAMkami nebude. Doporučuji vrátit tam původní pevný disk, osadit původními RAMkami a poslat notebook na reklamaci. Celý popis, jak se řeší reklamace přes servisní středisko Lenovo Services je zde - http://www.lenovoblog.cz/2015/03/jak-reklamovat-no tebook-rady-ideapad.html

Tel. číslo na servisní linku je 800 702 703. Vojta, Lenovo Ambasador