Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s bateriou na ntb

Zdravim
mam notebook HP Probook 4330s a mam windows 7. Ked som vo windowse mi ukazuje, ze sa nenasla ziadna bateria. Staru bateriu som vyhodil, lebo dosla jej zivotnost proste bez kabla v napajani sa ntb nedal pouzivat. Kupil som teda novu ale ntb sa neda zapnut bez napajacieho kabla v sieti. V os mi teda vypisuje nenasla sa ziadna bateria, ale ked odpojim napajaci kabel tak notebook ide aj bez kabla. Viete co je s tym ? :o Skusal som rozne postupy ze odinstalovat driver na bateriu alebo vybrat bateriu za chodu systemua znova vlozit a nic.

Bateria nema driver, ked ju to neukazuje tak je najskor vadna - nekomunikuje cez SMBus. Alebo je nejak nekompatibilna a BIOS alebo EC ju odignoroval.
Skus to uplne vypnut aj z nabijacky aj baterku vyber pockaj minutu a skus ju tam strcit znova a pockaj 10sekund a az tak strc nabijacku, a skus to zapnut. Inac vseobecne nekupuj si kdejake cinske nahrazky, su to typicky sracky.