Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výpis- data

Zdravím. Nevíte náhodou někdo, jak docílit toho, aby si mi v baťáku vypsalo nějaké datum? Ne to co mám v PC, ale které si zvolím třeba 22.7 nebo 25.3 apod. Dik za pomoc.

To jasně, ale prvně musím nějak napsat to číslo a když napíšu za set/p y= Zadej své datum narození: 22.7
tak mi to "22.7" vezme jako desetinné číslo a pak do if to potřebuji napsat pomocí EQU atd... a tam musím dát %hodnotu%