Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP Deskjet F2480 tisk na tlustý papír

Zdravím
Jde na této tiskárně tisknout na nevím jak se ten formát jmenuje prostě ze tvrdého papíru který je přeložený na polovičku z jedné strany je nějaký obrázek a dovnitř se něco píše a protože já nepíšu ale škrábu tak se chci informovat jestli se dá na této tiskárně tisknout jestli nebude problém z tloušťkou papíru? díky
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

u tlačiarní určených pre domácnosť je všeobecne velký problém s príliš hrubým a príliš tenkým papierom,pokial tlačiareň berie papier tak,že ho ohne a tak zavedie medzi valce,tak na tlačenie na tvrdý a prehnutý papier dopredu radšej zabudni,za pokus to stojí u tlačiarni,ktorá zo zásobníku berie papier rovno bez nejakého ohýbania a "prepletania" medzi vodiacimi valcami.....