Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názor na sestavu

Ahoj, chtěl bych poradit, jestli to bude fungovat. Je to i s monitorem, ale ten jsem vybral jen namátkově, kdybyste měli lepší volbu tak budu rád.

http://www.czc.cz/178000,141073,75373,99689,174125 ,178263,178815,129722/kody

1) je rozdíl mezi i5-6400, 6500 a 6600? cenově jsou o několi stovek.

2) chtěl bych 16 GB RAM, jaké?

3) jakou case? nejlépe s ventilátory kvůli grafice.

Je tam potřeba ještě něco? Skládám si svůj PC poprvé. Třeba ta pasta na procesor nebo něco takovýho.

Díky :)

viz. odkazy od JCVD, jak sestava, tak zdroj

Co se tyka te sestavy, kterou sem dal JCVD, tak nelibi se mi akorat monitor, ale dal ti ho tam predpokladam proto, ze se snazil o mnohonasobne lepsi monitor nez sis vybral sam a zaroven zachovat cenu. No ja bych pritlacil na monitoru vic penez a vzal 24" IPS nebo pripadne PVA.

No a nelibi se mi jeho vybrana skrin, ale to je spis otazka estetiky, kdyz uz jsem u Zalman, tak me se vic libi nejaka Z1 nebo Z3.

3-[ už zase..

protože jsem se díval

Tak se příště nedívej a spíš věř tomu, co ti lidé říkají ;-)

16GB dnes najdeš v "doporučených" požadavcích skoro u všeho, ale znovu opakuji, je to nesmysl. Ta hra to ve finále stejně nevyužije a i s těma 8 si vystačíš bohatě. Viz nedávná aféra ohledně doporučených 12GB na Batmana. Ne, hloupost, půjde to hrát v pohodě i s 8. To nemluvím globálně o tom, že doporučené požadavky se ne vždy pak shodují s realitou. Kolikrát tu hru pak rozjedeš na mnohem slabším stroji. Ale zrovna RAM je to, na co bych v "doporučených" koukal nejméně.

Ale pokud si to nenecháš vymluvit, dělej jak myslíš. Jsou to ale vyhozený prachy, který můžeš investovat do něčeho, co ti opravdu přidá výkon!