Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Větrák na bočnici

Dobrý den,
chci se zeptat zda má cenu mít zapojený větrák na bočnici mám tak takovej hnusnej , kterej byl věčně vypojený a teď po upgradu pc bych si tam objednal nějakej pěknej možný bych i ětší díru bych tedy trochu zvětšil a otvory převrtal.
chci se zeptat zda to nějak pc pomuže když bude aktivní , nebo je mu to spíše na škodu ?

Děkuji

Přehřívá se ti snad ta sestava? Pokud ne, k čemu tak chceš cpát další větrák?
A i kdyby, ten boční tomu nepomůže. Takže pokud nemáš možnost ho dát nahoru, vykašli se na to rovnou.
Jinak si z toho uděláš startující raketu, bez jakéhokoliv užitku.

EDIT: co tak koukám, ta tvá bedna má zdroj nahoře? V tom případě tam nedávej další větrák vůbec!