Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí PC po přihlášení do windows

Zdravim, vcera jsem zformátoval pc, nainstaloval nove orig. windowsy, dnes rano jsem pc zapnul a hned co jsem klikln na uzivatele (chvlku potom) mi zmodrla obrazovka a počítač se rstartoval (ta modrá obrazovka tam byla asi tak 2 sekundy : a bylo tam napsano něco jako"výpis fizické paměti ram" neslo to moc precist,) a takhle se to ted opakuje furt, prosim co s tim mam delat ?

Zdarec, mel jsem stejnej problem vzdycky kdyz jsem formatovasl PC, nevim jak tobe, ale me to delaly drivery na grafickou kartu, misto novych jsem dal stare a bylo to v pohode...ted si rikas jak je nainst. kdyz se nedostanes do win, ale je to jednoduchy, staci restartovat PC rucne driv nez vypne samo a nabehne ti nabidka, jestli chces spustit win beznym zpusobem, nebo v nouzovem rezimu, zvol nouzovy rezim a tam ti to pujde, preinstaluj v nem drivery GK a je to v poho.....tohle plati u win XP u ostatnich netusim....snad jsem ti pomohl....ta nabidka jde vyvolat i nejakou klavesou...nevim presne ale zkus alt+F5, nebo alt+F8...zatim