Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB nereaguje na myš

Ahoj, koupil jsem si nový notebook, připojil bezdrát myš do USB a v pohodě myš běží. Ale když dám do jiného USB, tak se nechytne, což mi docela vadí z toho důvodu, že mi běží v portu na levé straně ntb a to přináší problémy, že se dost často seká. Jak probudit ostatní USBčka, aby myš fungoval i tam.

A nieco ine v tych portoch ide? Trebars si tie porty uz odpalil.
Pripadne je nieco divne nastavene v BIOSe, alebo v spravci zariadeni. Do BIOSu mozes dat defaults a save, Win sa da obnovit z recovery na vyrobny stav, EC sa da resetnut vybratim nabijacky a baterky na minutu, ked nepomoze vobec nic z toho tak su najskor odpalene.