Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Má dnes cenu kupovat bazarovou 780ti?

Ahoj, zajímalo by mě, jestli má ještě dneska cenu kupovat bazarovou GTX 780ti (8000kč, 15měs. záruka). Je to 2 roky stará grafika, takže nevím jak to bude s podporou, ale podle testů a benchmarků je to i dnes poměrně výkonná grafika (zhruba jako 970).. Taky jestli se nějak ztratí výkon za tu dobu, co ji skoro 2 roky používal někdo jiný.. Nebo jestli je lepší koupit novou GTX 960, která je ale méně výkonná.

u bazárového tovaru nikdy nemáš istotu,čo s ňou robil predošlý majitel,je tam síce záruka,ale nie vždy musí byť aj uznaná prípadná reklamácia,to že nejde u Teba,nemusí byť vždy dôvod na to,aby to uznali....takže je to riziko....

No GTX 970 už je trochu přes rozpočet, navíc mám i3 3220 3,3Ghz, takže ten procák by asi 970 brzdil. Většina lidí doporučuje GTX 960, proč myslíš, že je R9 380 lepší? Vím, že je o něco málo výkonnější, ale moc velký rozdíl tam není, ne?