Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor a grafika

Zdravím, kamarád mi říkal, že pokud si koupím herní monitor a budu mít slabou grafiku, tak mi pojedou hry ještě hůře, co je na tom pravdy?

Grafika: Gigabyte GeForce GT430
Monitor: benq-rl2455hm

Problem je v tom ze na to aby grafika vypocitala 1920x1080 obraz, musi mat (strielam zbrucha) 3x vyssi vykon jak ked rata stejny obraz v rozliseni 1024x768, takze na rozliseni 1920x1080 ti pojde hra 3x pomalsie. V hre si ale samozrejme mozes nastavit rozlisenie na 1024x768, ale to budes mat asi potom trochu deformovane a moc ostre to tiez nebude :) Jaky mas dovod menit monitor?

Ano mám CRT. No jakože, funguje výborně, na to jak je starý. A ještě otázka, bude mi pasovat nějaký novější procesor se zákl. deskou ASUS M2A-VM HDMI? Budu mít cca 4.500, kdyžtak bych mohl ještě něco přihodit. Stačilo by ta nový procák i grafiku?