Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlost vypalování DVD

Dobrý den,

dá se nějakým prográmkem zjistit, jakou rychlostí bylo vypálené DVD-R médium ? Kámoš má na Verbatimce (16x certified, obal bohužel nemám, takže přesněji neřeknu, jaký je to konkrétní typ) vypálený od někoho jiného nějaký koncert. Moje PC mechanika (LG H12L) to přehraje bez problémů, ale jeho Samsung (typ nevím, je tak 2-3 roky stará) ani jeho nový stolní DVD Player (typ nevím) to nevezme. Na tom stolním se pouze v menu objeví správné adresáře, které to médium obsahuje, ale pokud se dostane do toho, který obsahuje spustitelný soubor (VIDEO_TS/Video_ts.ifo), tak tam nic není. IMHO to souvisí s tou rychlostí pálení, ale 100% to nevím.
Předem díky za pomoc.

Ne on soubory nenačte, pouze jsou vidět adresáře.
Strom je následující:
AUDIO_TS
VIDEO_TS - .......
soubory

V AUDIO_TS není nic, ve VIDEO_TS jsou všechny soubory (je jich asi šest), ale to vím jen proto, že na mém kompu vše jde, takže to vidím v Total Commanderu. Ten kamarádův stolní DVD vidí jen ty adresáře, tzn. 2, AUDIO_TS a VIDEO_TS. Ale když ovladačem potvrdím VIDEO_TS, tak jsem sice v tomhle adresáři, ale ve stromovém menu, které se zobrazuje na televizi, prostě není žádný soubor vidět, takže ani žádný nemůžu potvrzením na ovladači spustit. Tohle mi je skutečně záhadou.

Na české stránce Samsungu je ke stažení jen manuál, žádný nový firmware.
Ani jsem tam nenarazil na seznam doporučených médií, třeba Samsungu
tenhle typ nebo výrobní řada médií nechutná. Můžeš zkusit tel. podporu

BTW, ani na samsung.com není FW pro ten model.