Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení pc do tv s windows10

Dobrý den, prosím vás proč se mi po instalaci windows10 a tím i novým ovladačem na grafiku (intel R hd graphics) po připojení pc k tv neroztáhne přez celou obrazovku? Škálování nabízí pouze na střed bez možnosti úpravy. Původně to fungovalo bez problémů a potřeby nastavení. Nedaří se mi grafiku správně nastavit ani nikde najít nějaký odkaz nebo rovnou návod na to. Všude jsou návody pouze na ovladače k win.7. Děkuji a omlouvám se pokud to sem nepatří. Z

ovladače jsou nainstalovaný asi z windowsama ten mi píše že je nejnovější. Stáhnul jsem nejnovější verzi z intelu a to mi zase píše že se nemuže zaregistrovat.??... ovládání jsem prošel ůplně celý a na nic jsem nepřišel.

Grafika tam je co tam je. normálně se to spojí ale na velké televizi je u prostřed obraovka velikosti monitoru.
Windows10 jsem si nainstaloval bo jsem koupil z win.8 a j tím jsem se nezžil. kdybych věděl jak nainstalovat starý dobrý sedmičky abych to zase nemusel platit a normálně fungovaly tak výhat nebudu.

tak jsem na to přišel!! ovladače mám nejnovější všechné je super ale problém jsem vyřešil až kdy jsem na televizi vypnul režim pc.. ??? nechápu nerozumím ale funguje.. ale i tak dík za rady:-):-) jde se pařit ve velkým