Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utáhne mi tahle grafika tenhle procesor ?

Zdar mám problém, nevím jestli mi tahle grafika : https://www.alza.cz/sapphire-r9-380-dual-x-oc-d267 5825.htm
utáhne tenhle procesor : https://www.alza.cz/amd-a10-6700-d430295.htm#popis
Nejsem znalec :-( ale všiml jsem si, že u grafiky je napsáno : Spotřeba TDP procesoru
225 W
A u procesoru jsem našel : TDP procesoru 65 W
Bude to k sobě ladit ? já ani vůbec nevím co to to TPD vlastně je...
(výkon zdroje a upevnění na desku, mám poraděný, že bude fungovat, takže tohle řešit nemusíme)

A ze ten odhad bude mat mensiu pravdepodobnost ako predpoved pocasia ta voooobec netrapi :-)
Keby si rozmyslal, tak davno ves, ze tak mala pravdepodobnost ma nulovu informacnu hodnotu a tudiz je zbytocne vobec marnit cas.

To sa tu teraz budes vypytovat na dalsich 20 hier? Tak to vela stastia :D

Navyse ti chybaju zakladne znalosti, ktore nemas problem si vygooglit a nastudovat. Ked sa uz ondis do vymeny ci nakupu hardwaru, mas taketo zaklady vediet. Takto iba opat zbytocne marnis cas.

Já ti to řeknu takhle, di do prdele ! Je to snad moje věc na co se ptám a na co ne ! A jestli máš se mnou problém, tak di pryč a už se sem nevracej. Vyděl jsem co jsi napsal ostatním, když potřebovali pomoct. My všichni spíš strácíme čas s tebou, protože se pleteš do něčeho, do čeho se pléct nemusíš.Ty se akorát jenom rád hádáš...ale to by si nepochopil, protože seš retard ! Tak jestli máš problém, tak jednoduše vypadni !