Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Občas mi nejde zapnout pc

Dobrý den, Občas mi nejde zapnout stolní pc (složený).No dělá to už dlouho, ale když jsem skusil vypojit CPU fan tak to nedělalo vůbec.Jdu si zahrát hru, vypnu pc.Pak příjdu chci ho zapnout, a už nejede, tak musím vytáhnout kabel ze zdroje, a čekat určitou dobu a pak zapojit a jede. někdy to je pár hodin.Dělá to jen někdy ale je zajímavé že to bez toho cpu fanu nedělalo, pište vše co mám vyzkoušet Díky:)

OS:Windows 7 Professional 64bit
Zdroj:Fortron Hexa+ 500w
MB:Asus H81I-Plus
Ram:Kingston HyperX fury 4GB 1600MHz CL10
GPU:Sapphire HD7770 OC GHz Edt. 1GB DDR5 Vapor-X
CPU:Intel Pentium G3258
CPU FAN:Boxovaný
HDD:WD 500 nevím přesný tip,ale toto by HDD ovlivňovat neměl.
BTW:Sorry, píšu tu po 1,takže vůbec nevím :D
Teď jsem vyměnil baterii, skusím zítra zdroj uvidím, co tu napíšete, jestli to nemůže být nějáká prkotina :) #peace
BTW2:Myslím si že by to mohl dělat zdroj.