Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrácení telefonu

Zdravím, měl jsem na reklamaci mobil Lenovo P70, bohůžel mi bylo sděleno,že závada nejde opravit prý nemají součástky, tak sem si měl vybrat jiný telefon,vybral sem si huawei p8 lite, a tento telefon mi naprosto nevyhovuje, je to hrůza ta baterie, tak ho chci vrátit, jak je to s vrácením produktů ? Mobil mám teprv týden, já naprosto netknutý, ješte originální fólie,když jim ho donesu na prodejnu, vrátí mi peníze ? Plnou cenu mi vrátí nebo jak se todle řeší ?

Vrátit zboží můžeš do 14 dnů jen pokud je zakoupeno na dálku, tedy přes internet.
V obchodě záleží na dobré vůli prodavače a rozhodně ti nevrátí peníze, nanejvýš výměnu za jiný telefon v obdobné, nebo vyšší ceně (s doplatkem, samozřejmě).

Tak dojit do prodejny a zeptat se snad muzes. Kdyz holt ti reknou ze ti to za neco jinyho nevymenej, tak nic nenadelas, ale treba budou ochotny. Chyba byla, ze kdyz ti dali nahradou Huawei misto toho Lenova P70, tak jsi mel zadat vraceni penez, na ktere jsi mel narok, ale ted, kdyz uz jsi si nechal vnutit ten Huawei, tak je na to pozde.