Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router

Dobrý den, mám potíže s připojením k internetu. Projevuje se to tak, že k síti jsem připojen, žádnou chybu mi PC nehlasí ale i tak net nejde až po bud resetování routeru a nebo odpojením od routeru a znovu připojení naskočí na nějaký čas a po chvilce to musím opakovat. Router resetuji několikrát denně abych se na net vůbec dostal. Provider mi pověděl že to bude v routeru. Dohodli jsme se na jeho výměně a doporučili mi tento.

http://www.czc.cz/tp-link-tl-wr841nd/67015/produkt

Kdyby jste věděli jak se zbavit toho věčného resetování tak radu uvítám.

Pokud je ke starému routeru nějaký citový vztah, je někdy možné jej "opravit" tím, že se vymění vyčpělý napájecí adaptér. Někdy to ale nepomůže, protože druhý nejčastější problém jsou puklé kondíky přímo na desce routeru (ty se ale dají taky vyměnit).