Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač nenalezl žádný vložený disk (Win 10)

Dobrý den, můj počítač nenalezne žádný vložený disk, ať už nějaký film nebo počítačovou hru. Tento problém se mi objevil po instalaci Windows 10. Za Win 7 se mi po vložení disku automaticky zobrazila nabídka, co s vloženým diskem (zobrazit soubory, popř. přehrát,..) Přitom když vložím disk tentokrát, nic se vlastně nestane. Ani po rozkliknutí ikony "Tento počítač" se v Ovládání a jednotky zobrazí pouze: Místní disk (C:), i když mám mám v pc vložen disk s pc hrou Sims 3.
Děkuji za případné rady. (S zařaděním svého dotazu si nejsem úplně jistá, nevím v čem přesně problém spočívá)

Pokud si uzivatel dokaze nainstalovat Windows, tak by mel vedet, ze musi nainstalovat jeste ovladace. Pokud to nevi, tak je blb, nema to zadnou souvislost s jinou veci a to tou, ze Windows od Microsoftu je tak blby system, ze neumi nainstalovat automaticky ovladace.

Když uživatel neví, je blb. Fakt odpověď nad zlato. Ostatně jako vždy tady. Začíná se mi z té Poradny dělat špatně. Doprdele každej není tak chytrej jako vy tady. Neví, tak se ptá a místo odpovědi se dozví, že je blbej. Krucinál, to jste byli od narození všichni tak chytří, že můžete ostatním s takovou chutí furt nadávat?

lama nemá co instalovat windows, lama má zůstat uživatelem bez administrátorských práv.
kdyby tazatel reagoval bez keců "typická poradna", nemusel bych si já něco myslet o typických lamách, které se ser... do čeho nemají.
já tu jeho instalaci neposral, takže čekám odpovědi bez urážek.

ostatně podívej se na rce, jaké komentáře vyhledává, aby se nad nimi mohl pokrytecky pohoršovat. a co kdy napsal k tématu?

Víš co? Nejlepší je, když se takovýto dotaz hned zamkne, s vysvětlením že je na tuto poradnu moc lamáckej a že se velevážené rádce pionýrských skupin akorát nasere a ať se obrátí na lampárnu na Hlavním nádraží a nezaclání tu. Vypadá to furt líp, než lidem nadávat. Dopytle ti lidi nevědí nic, copak se někdo nedovede vžít do člověka, kterému to nefunguje, ví o tom prd a vidí Poradnu, tak se domnívá, že se mu tady poradí, případně když zadal dotaz neúplný, tak se zeptají vážení rádcové na dodatečné informace. Místo porady se chudák, kdo o tom ví kulové dozví akorát, že je debil. To přece není seriozní jednání s lidmi. Jednáte tady s lidma, ne se zvěří. Když tě ten dotaz sere, tak na něj neraguj a uděláš líp.

PS: Já vím o W10 hovno, jinak bych pradil. Naštěstí s Widlema už nemám nic společného. Jak vidím problémy s W10, tak by bylo dobré napsat článek, aby je lidi ninstalovali bezhlavě. Když se MS vnucuje s těma Widlema, tak se lidi právem domnívají, že bude vše fungovat jak má. A když nefunguje, je tady pošlete do prdele.

Kdo si chce hrát na Poradnu, měl by mít nervy jak provazy a být trpělivý a ne hned vybuchovat.

Možná jsem pedofil, ale ten bezvadně hlavou vymyšlený titul "rádce" mi prostě toho pionýra evokuje, nemohu si pomoci :-D:-D. A pokud si dobře pamatuji ze svých dob, kdy jsem byl pilný pionýr ve 3 třídě ZŠ, tak rádcové skupin byli dospělí učitelé.... :-p

A uživatel reagoval "typická poradna", protože fakt nadávání uživatelům je tady velmi rozšířeno.