Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno VGA vs DVI

Jak je to u monitorů? Myslel jsem že VGA nemůže FullHD, ale asi může, a HDMI nepřesáhne 30 FPS. Chci si koupit monitor ale u většiny je jen VGA. Budu mít sestavu za 30k, tak co je lepší, VGA nebo DVI?

Odpověď není jednoduchá, protože nejde míchat frekvenci monitoru s FPS ve hře.Jsou hrykde je okem pozorovatelný rozdíl v plynulosti FPS 60 vs FPS 120 a přitom je monitor 60Hz.Anebo jsou hry,které mají lock FPS na 30 a v pohodě to stačía přitom jiná hra scénově podobná se blbě hraje i FPS 50.

U hry si to představ,že FPS znamená kolikrát za 1s se znovu vykreslí scéna.

Jak řikám,nejde to mezi sebou porovnávat.

PS: u on-line her platí,čím vyšší FPS tím lépe a jestli někdo tvrdí,že nad 30 FPS nevidí rozdíl, tak asi moc her nehrál.