Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém zo zvukom vo win7

Takže mám problém po tom ako som sa vrátil na win7 zo zvukom. Je skreslený.Pripojil som teda flash disk z predchádzajúcou inštalačkou ovládačov pc. Pri prechode na win10 som preinštaloval všetky ovládače (CHipset,HDD,AUDIO,LAN,GRAFIKA) na ovládače pre win10. Teraz po návrate som ich preinštaloval na ovládače pre win7. Bohužiaľ blbne zvuk, ide ale je skreslený až šušľavý. Pred tým som skúšal iné ovládače z priamo realteku pre win7 ale výsledok rovnaký. Čo robiť?

Pred tým som skúšal iné ovládače z priamo realteku pre win7

zobrazit skrytá zařízení pomocí příkazů:

set devmgr_show_nonpresent_devices=1
start devmgmt.msc

v menu zobrazit -> skrytá zařízení -> dole smazat všechny zašedlé, s vykřičníky apod.

druhá možnost je, že realtek má nějak rozdrbané nastavení, to se mu lehko stává.
založit další účet a přihlásit se do něj, jestli pod jiným uživatelem hraje normálně.

třetí možností je fyzická porucha výstupu zvukovky - poškození zkratem apod.

proč poslušně nahrazuješ funkční systém w7 mnohem horším a plýtváš časem, to řešit nebudem.
ledaže by to nefungovalo už pod w7, což tu mělo být uvedeno.